Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie Tychowo zadzwoń 666484444

Zachodniopomorskie

Nowe meble, pomalowane ściany, zupełnie odnowione podłogi… brzmi pięknie? Remont to wspaniałej sprawa! Można zupełnie odmienić swoje istnienie, nawet za małe pieniądze. Oprócz zastrzyku gotówki trzeba pamiętać również dobre projekty i odrobinę kreatywności. Efekt może powalać! Ale co sprawić, kiedy to duża warstwa kurzu, pokrywająca całe mieszkanie, zwala domowników z nóg? Więc pewnie dostać wspaniałe pierwsze wrażenie… Poremontowe pobojowisko to dobra gra z terminem oraz chęcią! Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z ostatnimi czasami po remoncie, zaproponujemy Ci!

Sprzątanie Kamień Pomorski zadzwoń 666484444

 

Odkurzanie – worki syntetyczne

Wmawianie sobie, że wystarczy jedynie siła woli, w niczym Ciż nie pomoże… Musisz dokładnie zakasać rękawy i odnaleźć w sobie siłę. Kto w Ciebie uwierzy, jak nie Ty! Jeśli przeraża Cię wizja, iż nie znasz od czego zacząć, ustal sobie bardzo przystępny harmonogram pracy. Na początek przydałoby się uporać z wszelakim kurzem, który na dodatek podejmuje się coraz w wnętrzach. Wykorzystaj do ostatniego odkurzacza!

agd odkurzacze
agd odkurzacze

To naprawdę żaden żart. Odkurzacz zbierze wszystko, co zechcesz pod warunkiem, że dostarczysz go w odpowiednie worki! Do ostatniego modelu zanieczyszczeń idealne będą worki syntetyczne ze strony swiat workow. Mikrowłókno, z którego są wykonane, czyta a przede wszystkim zatrzymuje za nich kurz, pył i roztocza.

Ponadto odkurzacz wyposażony w takie worki, nie emituje dodatkowego kurzu na zewnątrz, dzięki czemu nie zwiększa się na różnego typie powierzchniach. Twoja działalność jest więc sens, a płuca mogą poczuć się bezpieczne! Możliwe, że powinien będzie zaskoczyć odkurzaczem kilka razy, ponieważ kurz będzie prawdopodobnie osiadał stopniowo. Między cyklami odkurzania odczekaj więc kilka sekund. Tak byłoby też odkurzyć ściany z pyłu specjalną końcówką do odkurzacza. Uważa ona charakter szczotki, ale miej, by tworzyła ona miękkie włosie, by nie porysować ścian czy nie zdrapać farby. Worki syntetyczne ułatwią Ci uporać się z obecnym najtrudniejszym przeciwnikiem.

Zobacz również pożyczka CreditStar

Gdy to ogarnąć?

Po odkurzeniu wszystkich pomieszczeń czas zadziałać wodą! Woda jest piękna na wszystko, ale bez wody na chyba nie posprzątasz po remoncie. Nalej więc dobrze wody do miski lub wiadra, zaopatrz się w dużo ścierek i tworząc od góry, powycieraj wszystkie karnisze, meble, i nawet kontakty. Nie zapomnij o wnętrzach szafek, półkach i ewentualnych sprzętach. Nawet dobrze zabezpieczone, zbierają kurz. Tylko wtedy zabierz się za podłogi. Przydatna że żyć odrobina octu. Tutaj te raczej będzie trzeba powtórzyć tę czynność 2-3 razy.

Że nawet, jeśli mogłoby się wydawać, że kurzu nie widać wtedy nie znaczy, iż go nie ma. Jak już wszystko dokładnie spłuczesz wodą z octem, możesz pozbawić się za okna. Nie podejmuj tego wcześniej, bo a naprawdę cały kurz ze ścian, mebli i podłóg osadzi się na nich. Okna umyj najpierw od wewnątrz, później na zewnątrz. Tylko na jednym końcu możesz powiesić zasłony, położyć dywany i rozłożyć dodatki. Po takim zaplanowanym, konkretnym sprzątaniu Twój odnowiony dom olśni blaskiem nie tylko domowników, a też jest!

Artykuł przygotowany przez firmę Świat Worków specjalizującą się w sprzedaży worków do odkurzaczy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments